Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Custom
fa: سفارشی

en: Port
fa: درگاه
