Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Yearly
ro: Anual
