Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: CSV file
tr: CSV dosyası
