Token Content Access (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: Active
fr: Actif

en: Other
fr: Autre

en: Product
fr: Produit

en: About
fr: À propos
