Token Content Access (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Active
ka: აქტიური

en: Other
ka: სხვა
