Token Content Access (2.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Public
fa: عمومی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: N/A
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Product
fa: محصول

en: About
fa: درباره
