Token Content Access (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Other
kk: Басқа
