Token Content Access (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
