Token Content Access (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Public
nl: Publiek

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Active
nl: Actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Access Token
nl: Toegangstoken
