Token Content Access (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Public
ru: Общедоступный

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: N/A
ru: Н/Д

en: Other
ru: Другое

en: Product
ru: Товар

en: About
ru: Информация

en: Access Token
ru: Ключ доступа
