Token Content Access (3.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: N/A
ar: غير موجود

en: Other
ar: آخر

en: Product
ar: المنتج

en: About
ar: حول
