Token Content Access (3.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Public
gu: જાહેર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
