Token Content Access (3.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Public
hu: Nyilvános

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Other
hu: Egyéb

en: Product
hu: Termék

en: About
hu: Leírás
