Token Content Access (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
