Token Content Access (3.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Public
ja: パブリック

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Node
ja: ノード

en: Active
ja: アクティブ

en: Other
ja: その他

en: Product
ja: 商品

en: About
ja: アバウト
