Token Content Access (3.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
