Token Content Access (3.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Active
nn: Aktiv

en: Other
nn: Andre

en: Product
nn: Vare
