Token Content Access (3.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Other
oc: Autre

en: Product
oc: Produit

en: About
oc: A prepaus
