Token Content Access (3.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Public
pl: Publiczna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: N/A
pl: niedostępne

en: Other
pl: Inne

en: Product
pl: Produkt

en: About
pl: O stronie
