Token Content Access (3.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Public
te: బహిరంగ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
