Token Content Access (3.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Active
ca: Actiu

en: N/A
ca: No aplica

en: Other
ca: Altres

en: Product
ca: Producte

en: About
ca: Detalls
