Token Content Access (3.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
