Token Content Access (3.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Public
fi: Julkinen

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Active
fi: Voimassa

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Other
fi: Muu

en: Product
fi: Tuote

en: About
fi: Tietoja
