Token Content Access (3.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
