Token Content Access (3.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: Other
lv: Citi

en: Product
lv: Prece

en: About
lv: Par
