Token Content Access (3.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Public
pt: Público

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Active
pt: Ativo

en: N/A
pt: N/D

en: Other
pt: Outro

en: Product
pt: Produto

en: About
pt: Sobre
