Token Content Access (3.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
