Token Content Access (3.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Public
tr: Açık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Other
tr: Diğer

en: Product
tr: Ürün

en: About
tr: Hakkında
