Token Content Access (3.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Other
bg: Други

en: Product
bg: Продукт
