Token Content Access (3.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
