Token Content Access (3.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال
