Token Content Access (3.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Public
el: Δημόσιες

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Other
el: Άλλο

en: Product
el: Προϊόν

en: About
el: Περί
