Token Content Access (3.1.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Node
ms: Nod

en: Active
ms: Aktif

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Product
ms: Produk

en: About
ms: Perihal
