Token Content Access (3.1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Public
pt: Público(a)

en: Active
pt: Ativo

en: N/A
pt: N/D

en: Other
pt: Outros

en: Product
pt: Produto

en: About
pt: Sobre

en: Access Token
pt: Token de Acesso
