Token Content Access (3.1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: N/A
uk: Н/Д

en: Other
uk: Інше

en: Product
uk: Товар

en: About
uk: Про модуль

en: Access Token
uk: Токен доступу
