Token Content Access (3.0.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Public
de: Öffentlich

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Node
de: Beitrag

en: Active
de: Aktiv

en: N/A
de: n. v.

en: Other
de: Weitere

en: Product
de: Produkt

en: About
de: Über

en: Access Token
de: Zugriffs-Token
