Token Content Access (3.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Other
eo: Alia
