Token Content Access (3.0.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Active
hi: सक्रिय

en: N/A
hi: एन / ए

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
