Token Content Access (3.0.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: N/A
ro: N/D

en: Other
ro: Altele

en: Product
ro: Produs

en: About
ro: Despre

en: Access Token
ro: Token de acces
