Token Content Access (3.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Public
sv: Offentlig

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Other
sv: Övriga

en: Product
sv: Vara

en: About
sv: Om

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
