Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: N/A
ast: N/D

en: Other
ast: Otru
