Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Other
cy: Arall
