Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Other
el: Άλλο
