Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Active
id: Aktif

en: N/A
id: T/T

en: Other
id: Lainnya
