Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: Other
lt: Kiti
