Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय
