Token Content Access (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: N/A
sl: N/D
