Token Content Access (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Active
bn: সক্রিয়

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
