Token Content Access (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Public
da: Offentlig

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om
