Token Content Access (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: N/A
gl: N/D

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información
